ART PUZZLE Puzzle Kamarádi v přírodě 12+24 dílků
Kód: MAT163073
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Balení obsahuje 2 puzzle, poskládané obrázky mají stejnou velikost, ale různý počet dílků. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8697950844888 |
| Počet dílků: | 12 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
