ART PUZZLE Puzzle Cesta truckem 100 dílků
Kód: MAT165490
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8682450144149 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
