ART PUZZLE Panoramatické puzzle Besmele-i Serife 1000 dílků
Kód: MAT165062
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 96 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8682450143562 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,5 x 27,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 96 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 15 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
