WOODEN CITY Dřevěné puzzle Zvířátka v sadu 40 dílků
Kód: MAT169485
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle WOODEN CITY zve všechny děti ke skládání. 5 unikátně tvarovaných dílků. Puzzle u dětí rozvíjí soustředění, trpělivost a kreativitu. Každý dílek je vyroben s přesností a péčí a tvoří okouzlující scénu. Hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování. Uvnitř balení je samostatná předloha na skládání. Rozměr složeného puzzle cca 26,6 x 19,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5904151827996 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 16 x 11 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26,6 x 19,3 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
