WOODEN CITY Dřevěné puzzle Mystický les u vodopádu 1010 dílků
Kód: MAT169577
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
100 unikátně tvarovaných dílků. Hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování. Uvnitř balení je samostatná předloha na skládání. EKO Friendly - 100% bez plastových obalů. Vhodný dárek pro jakoukoliv příležitost. Rozměr složeného puzzle cca 54 x 39,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 5904151827705 |
| Počet dílků: | 1010 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,5 x 22,5 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 54 x 39,4 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
