TREFL Třpytivé puzzle Disney Princezny: Záře přátelství 100 dílků
Kód: MAT167435
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Třpytivé puzzle se 100 dílky s motivem oblíbených princezen. Glitter Puzzle je ideální hračka pro holčičky, které mají rády všechno, co se leskne a třpytí. Puzzle je zdobeno jemnými třpytkami a po složení může sloužit jako krásná dekorace dětského pokojíčku. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5900511148343 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
