TREFL Puzzle Požárník Sam: Dobrodružství Požárníka Sama 4v1 (12,15,20,24 dílků)
Kód: MAT167543
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 28,5 x 20,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5900511346329 |
| Počet dílků: | 12 + 15 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28,5 x 20,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
