TREFL Puzzle Malá mořská víla 160 dílků
Kód: MAT165969
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27,8 x 41 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5900511400564 |
| Počet dílků: | 160 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,8 x 41 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
