TREFL Puzzle Garfield nemá rád pondělí 4x250 dílků
Kód: MAT164853
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33,9 x 23,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5900511133448 |
| Počet dílků: | 4 x 250 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 26 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,9 x 23,9 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
