TREFL Puzzle Disney Princezny: Úsměv přátelství MAXI 24 dílků
Kód: MAT167433
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 60 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5900511143799 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 26,6 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
