TREFL Puzzle Bluey: Zábavný Bluey 2x24 dílků
Kód: MAT164877
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27,5 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5900511344462 |
| Počet dílků: | 2 x 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,5 x 18 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
