TREFL Art Frame Puzzle Hvězdná noc 500 dílků s rámem
Kód: MAT165979
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Nové vydání puzzle inspirované uměleckými mistrovskými díly! Objev zcela nový rozměr skládání puzzle díky sérii PuzzloRama – nejde jen o zábavu, ale také o stylovou dekoraci tvého interiéru! Každá sada obsahuje 500 dílků, které po složení vytvoří krásnou reprodukci jednoho ze slavných obrazů, zasazenou do elegantního rámečku. V balení najdeš: 500 dílků, nákres usnadňující skládání, estetický rámeček, systém pro montáž na stěnu. Je to skvělý tip na dárek i kreativní a relaxační způsob trávení volného času. Hotový obraz můžeš díky přiloženému rámu hned vystavit, a pro trvalý výsledek doporučujeme dokoupit lepidlo na puzzle. Sesbírej celou kolekci a vytvoř si doma vlastní galerii umění! Poznámka: Puzzle je dodáváno ve složeném stavu! U výrobků z řady Art Frame Puzzle je nutné nejprve odstranit ochrannou fólii a poté opatrně rozložit již z výroby složený motiv na jednotlivé dílky, které lze následně znovu poskládat. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 31,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 5900511375442 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 56 x 40 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 31,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Vincent van Gogh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
