RIDLEY'S GAMES Puzzle Pokojové rostliny 1000 dílků
Kód: MAT146561
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle z kolekce Ridley de Wild +amp; Wolf stvořené pro milovníky pokojových rostlin a květin. Více než 30 pokojových rostlin a zajímavá fakta a pokyny k péči o ně. Texty na puzzle jsou v angličtině. Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 55 x 70 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 0810073340626 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 30,5 x 11,5 x 11,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 55 x 70 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Ridley de Wild & Wolf |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
