RIDLEY'S GAMES Puzzle Bucket List: 50 strašidelných filmů, které musíte vidět 1000 dílků
Kód: MAT166958
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle z kolekce Ridley de Wild +amp; Wolf stvořené pro strašidelných filmů. Stylový obal ve tvaru kbelíku. Součástí balení je předloha skládaného motivu. Texty na puzzle jsou v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 55 x 70 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 9781797237466 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 16 x 16 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 55 x 70 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Ridley de Wild & Wolf |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
