RAVENSBURGER Čtvercové puzzle Art & Soul: Titanic 750 dílků
Kód: MAT166819
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Zažijte kouzlo umění s kolekcí RAVENSBURGER Art+amp;Soul . Výjimečně talentovaní ilustrátoři umožňují všem fanouškům puzzle vytvářet jedinečná díla v různých stylech a v perfektní kvalitě puzzle. 756 dílků v praktickém čtvercovém formátu o rozměru 50x50cm vložená předloha ke skládání ve formátu 1:1 (plakát) příběh konkrétního puzzle, informace o umělci a jeho myšlenkách uvnitř balení (v jazycích EN, DE, FR, IT, ES) ekologické balení - krabice bez svrchního obalu, puzzle dílky v papírovém sáčku Rozměr složeného puzzle cca 50 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 4005555015444 |
| Počet dílků: | 750 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
