MAGNOLIA Puzzle Podzimní polibek 1023 dílků
Kód: MAT167709
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 60 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8699375068498 |
| Počet dílků: | 1023 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | David Martiashvili |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
