JUMBO Puzzle Pieceful mind: Věnuj si chvilku 6x54 dílků
Kód: MAT169175
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Relaxujte a užijte si klidné chvíle s motivy, které jsou navrženy tak, aby uklidňovaly a inspirovaly. Vyhraďte si každý den 20 minut a složte si jeden motiv denně po dobu 6 dnů. Poslední den si užijte překvapivé odhalení puzzle, cvičení mindfulness a relaxační omalovánky. Skládání puzzle může snížit stres, zlepšit koncentraci a zlepšit náladu. Rozměr složeného puzzle cca 16,5 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8721017605294 |
| Počet dílků: | 6 x 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 12,5 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,5 x 11,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
