JUMBO Puzzle JvH Fata Morgana v Eftelingu 5000 dílků
Kód: MAT162420
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét. Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80. Ilustrační video Rozměr složeného puzzle cca 156 x 107 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8710126018453 |
| Počet dílků: | 5000 |
| Rozměry krabice (balení): | 45 x 32 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 156 x 107 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Jan van Haasteren |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
