HOP Puzzle V kůlně 1000 dílků
Kód: MAT165586
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle od společnosti House of Puzzles jsou známé svými jedinečnými a nepravidelnými tvary dílků, které přidávají na zajímavosti a výzvě při skládání. Každý dílek má unikátní tvar. Součástí balení je plakát o velikosti A3. Rozměr složeného puzzle cca 69 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 5060002004678 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 24 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 69 x 48 cm |
| Materiál: | Papír FSC® |
| Autor: | Tracy Hall |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
