HEYE Puzzle Tržiště 1000 dílků
Kód: MAT163125
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle od dvojice Doris Göbel a Petera Knorra balené v netradiční trojboké krabici, která obsahuje plakát jako předlohu pro skládání. Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 4001689298845 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 27,2 x 19,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Doris Göbel a Peter Knorr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
