HEYE Čtvercové puzzle Relax!: Pohodlné křeslo 1000 dílků
Kód: MAT168051
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle ve čtvercovém formátu. Rozměr složeného puzzle cca 56 x 56 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4001689300890 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 56 x 56 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Victoria Nahum |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
