EUROGRAPHICS Puzzle Králičí zahrada 104 dílků
Kód: MAT165036
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Pro snažší skládání je na víčku uvnitř krabičky vytištěný celý obrázek. Rozměr složeného puzzle cca 35,6 x 25,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 628136660235 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,6 x 25,4 x 3,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 35,6 x 25,4 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
