EUROGRAPHICS Puzzle Kočičí zločinec XL 500 dílků
Kód: MAT158641
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle s extra velkými dílky. Puzzle je výborným řešení pro milovníky skládání, kteří mají problémy se zrakem, pro starší věkové skupiny a děti. Dílky s průměrnou velikostí okolo 2,5 cm usnadňují manipulaci a slouží k procvičování motorických dovedností. Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 628136657860 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 25,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 68 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Normand Paul |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
