ENJOY Puzzle Mazlení s koalou 2000 dílků
Kód: MAT160462
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 96 x 68 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5949194022311 |
| Počet dílků: | 2000 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 96 x 68 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
