EDUCA Puzzle v kufříku Bluey 2v1 (2x20 dílků)
Kód: MAT165366
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle od španělské firmy EDUCA balení obsahuje dvě puzzle o stejném rozměru a stejném počtu dílků velké dílky pro snazší manipulaci - ideální pro dětské ručičky - čím menší puzzle, tím větší dílky jasné barvy a atraktivní motivy, které děti zaujmou na první pohled známé a oblíbené postavičky z animovaných pohádek Puzzle je baleno v plastovém kufříku. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8412668203488 |
| Počet dílků: | 2 x 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
