EDUCA Puzzle Spidey a jeho úžasní přátelé: Dino-web 4v1 (12,16,20,25 dílků)
Kód: MAT166394
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Soubor čtyř progresivních puzzle EDUCA - s různou obtížností a různě velkými dílky. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8412668203433 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
