EDUCA Puzzle Přátelští dinosauři 4v1 (20,40,60,80 dílků)
Kód: MAT165342
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Progresivní dětské puzzle od španělské firmy EDUCA s různou obtížností, které děti zabaví na delší dobu. Čtyři samostatné puzzle o velikosti 28 x 20 cm, ale s různým počtem dílků (od 20 do 80), postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8412668202221 |
| Počet dílků: | 20 + 40 + 60 + 80 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
