EDUCA Puzzle Petit Our Brun 2x20 dílků
Kód: MAT165367
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Balení obsahuje dvě puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8412668198807 |
| Počet dílků: | 20 + 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
