EDUCA Puzzle Mapa Portugalska 150 dílků
Kód: MAT165347
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Nápisy na puzzle jsou ve španělštině. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8412668169296 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 26 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
