DODO Puzzle Můj den 4v1 (12,16,20,24 dílků)
Kód: MAT134061
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Dětské puzzle značky DODO s obrázky denních činností. Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 12 - 24 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 22 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4820198240325 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 14,5 x 14,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 22 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
