DODO Puzzle Labyrint: Cesta lesem 10 dílků
Kód: MAT164666
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Dodo puzzle-labyrint „Moje lesní cesta“ – objevujte les hravou formou! Interaktivní puzzle „Moje lesní cesta“ s 10 prvky tvoří labyrint se speciálními drážkami, po kterých dítě může vést prst a procházet trasu lesem. Ilustrace ukazuje veverky, zajíčky, ježky, ptáčky a další zvířata, která dodávají hře kouzlo. Dítě objevuje detaily a poznává lesní obyvatele. Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci, pozornost a představivost. Ideální pro děti od 2 let. Hravé učení a zábava v jednom! Rozměr složeného puzzle cca 54 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4820198240684 |
| Počet dílků: | 10 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 16,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 54 x 22 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
