DODO Puzzle Kdo žije v lese? 16 dílků
Kód: MAT164703
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle s dřevěnými figurkami. Balení obsahuje puzzle cestičku s 16 dílky. Navíc v balení naleznete dřevěné figurky zvířátek a oboustrannou figurku lesního dobrodruha. Rozměr složeného puzzle cca 68 x 45 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4823115909411 |
| Počet dílků: | 10 |
| Rozměry krabice (balení): | 31,5 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 68 x 45 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
