DODO Puzzle Doprava: Motorkářská dílka 500 dílků
Kód: MAT164674
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4823115910875 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 18 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 47 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
