DJECO Panoramatické puzzle Caponata 350 dílků
Kód: MAT167795
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 97 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 3070900076808 |
| Počet dílků: | 350 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 14,5 x 7,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 97 x 33 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Autor: | Mariann Maray |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
