DINO Puzzle Anime: Seven Deadly Sins 500 dílků
Kód: MAT164325
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590878502857 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,3 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
