CLEMENTONI Puzzle Lupin III 1500 dílků
Kód: MAT164965
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 84,5 x 59,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8005125317493 |
| Počet dílků: | 1500 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 20,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 84,5 x 59,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
