CLEMENTONI Puzzle Disney princezny 2x20 dílků
Kód: MAT164929
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27 x 18,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8005125240920 |
| Počet dílků: | 20 + 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 18,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
