CLEMENTONI Podlahové puzzle s interaktivním perem Spiderman 24 dílků
Kód: MAT167409
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Dětské podlahové puzzle s opravdu velkými dílky. 24 opravdu velkých dílků (19x19 cm). Pero označuje správnou odpověď blikáním a zvuky. 2 nálepky k polepení pera. Stimuluje kognitivní a pozorovací schopnosti dítěte. K provozu pera jsou potřeba 3 ks baterií 1,5V AG3 - L736,LR41. Rozměr složeného puzzle cca 100 x 70 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| EAN: | 8005125164974 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 28 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 100 x 70 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
