CHRONICLE BOOKS Puzzle LEGO® Motýli a Květy 1000 dílků
Kód: MAT165297
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
oficiálně licencovaný LEGO® produkt ekologické balení - puzzle je dodáváno bez vnějšího přebalu a zcela bez plastových obalů uvnitř krabičky je samostatná předloha na skládání (26x21,5cm) Rozměr složeného puzzle cca 64 x 51 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 9781797233437 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 23 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 64 x 51 cm |
| Materiál: | papír FSC |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
