CASTORLAND Puzzle Policejní hlídka MAXI 20 dílků
Kód: MAT9820
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Podlahové dětské MAXI puzzle s tvarovaným okrajem. Puzzle se nazývá podlahové, protože se vzhledem k větším rozměrům nejčastěji skládá na zemi. Rozměr složeného puzzle cca 59 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5904438002252 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 59 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
