BLUEBIRD Puzzle Kruhové formy 1000 dílků
Kód: MAT166867
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 69 x 47,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 3663384602931 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 69 x 47,8 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Robert Delaunay |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
