ANATOLIAN Puzzle Tropický sen XL 260 dílků
Kód: MAT168114
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 48 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8698543133532 |
| Počet dílků: | 260 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 19 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Serhat Filiz |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
