ANATOLIAN Puzzle Modrý maják 3000 dílků
Kód: MAT168153
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Puzzle je dodáváno s praktickým stojánkem, do kterého lze umístit víko krabice jako předlohu pro skládání. Výrobce PERRE - ANATOLIAN poskytuje službu zaslání chybějícího dílku. Službu je možné využít za předpokladu, že motiv je stále v nabídce výrobce a je doloženo číslo výrobní šarže (uvedeno na papírovém stojánku nebo uvnitř krabice). Rozměr složeného puzzle cca 120 x 85 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8698543149366 |
| Počet dílků: | 3000 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 25 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 120 x 85 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Serhat Filiz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
