ANATOLIAN Puzzle Hrdličky 1000 dílků
Kód: MAT168085
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 66 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8698543112094 |
| Počet dílků: | 1000 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 25 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 66 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Serhat FİLİZ |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
