ANATOLIAN Puzzle Chata v divočině 4000 dílků
Kód: MAT168160
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 132 x 96 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8698543152090 |
| Počet dílků: | 4000 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 25 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 132 x 96 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | David Maclean |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
