ANATOLIAN Puzzle Černá gondola XL 700 dílků
Kód: MAT168090
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 85 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8698543127098 |
| Počet dílků: | 700 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 25 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 85 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Serhat FİLİZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
