ANATOLIAN Puzzle Borový les 2000 dílků
Kód: MAT168147
Všechno zboží skladem v ČR
Expedice zásilky do 24 hodin

Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Přes 15 000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Možnost platit kartou
nebo na dobírku
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 96 x 66 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8698543139732 |
| Počet dílků: | 2000 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 25 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 96 x 66 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Dominic Davison |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
